عشق یعنی یه پلاک...

سلام بر همه ی دوستان خوب و همراهم

بالاخره هفته ای که خیلی منتظرش بودم ،رسید هفته دفاع مقدس...

میگم خیلی منتظرش بودم چون این هفته یادآور اتفاقات مهمیه برای من،اشتباه نیافتید متاسفانه به شخصه اصلا آن دوران 8ساله را درک نکردم یعنی اصلا توی این دنیا نبودم!! اما خوب شاید به خاطر علاقه وافری که به مردان و زنان قهرمان آن دوره والبته مهمتر از مردمان ،آن اتفاقاتی که در آن8سال افتاده،دارم.ا..تفاقات خوب زندگی ام هم بعضی مواقع در این هفته افتاده...جالبه نه؟!

سعی میکنم در این هفته هرروز پست جدید بذارم وامروز برای اولین پست ویژه این

هفته  منتخب وصیتنامه ای از شهیدی که درسال62در جزیره مجنون شمالی(عملیات

خیبر) در سن16سالگی براثر اصابت خمپاره ای سراز تن وی جداشده وشهید میشود

وبعداز22سال پیکر بی سروی در سال84 به خانواده  رجعت میکند.

---------------------------------------------------------------------------------------------

****تقدیم به مادراین شهید گرانقدر ،خاله ی عزیزم...

"عزیزان ،خداوند تبارک وتعالی چندین بار در سوره های مختلف وآیات متعدد عالم برزخ ودنیای پس از مرگ را کرارا متذکر میشوند و کوتاه شدن دست آدمی را از دنیا و افسوس وحسرت  انسانها را مطرح میسازد!راستی آیا این همه آیات و روایات واحادیث مایه عبرت نیست؟این همه غیبت -تهمت ،افترا،حسدوچشم هم چشمی تاکی و غفلت از فردا تاکجا؟؟

مسلما هنگام احتضار و فرارسیدن زمان مرگ،آرزو میکنی ای کاش برای دنیا اینقدر تلاش نمیکردم.ای کاش چندسال یاماه یا حتی روزوحتی چند ساعت ودقیقه مرگم به تاخیرمی افتاد تا برای آخرت توشه ای فراهم نمایم!! پس امروز عمر عزیز را هدر نده و از لحظه به لحظه زندگی خوب استفاده کن ،این سرمایه گرانبها را آسان از دست مده و برای آخرت تلاش کن وبه خاطر داشته باش مسئولی حتی دربرابر خودت!

پس کارهایت را برای خدا انجام ده و همواره اورا طلب کن.همانند مولا امیرالمومنین علی علیه السلام که می فرمود: "حتی اگر خدا مرا در قعر جهنم جادهد ،باز اورا میخوانم"

آیاتابه حال با بی صبری فرارسیدن شب را برای رازونیاز شبانه وابراز ندبه وزاری وتوبه وانابه به درگاه قادر متعال به انتظار نشسته ای؟اگر آری خوشا به حالت وگرنه تحرکی و جنب وجوش ،تلاش وکوششی که از قافله عقب نمانی...

در فرازی دیگر:گرچه من فرزند خوبی برای والدینم وبنده ی خوبی برای خالق هستی و شیعه ی خوبی برای مولایم حضرت علی(ع)نبودم ولی امید به رحمت خداوندسبحان است که شهادت را در راه خودش نصیبم نمایدوبدین وسیله از غرق شدن در منجلاب گناه نجات یابم و برای آخرت تنها آرزویم محشور شدن با امام متقین علی ابن ابیطالب (ع)در قیامت است. ...

وبدین شرح به پایان میرساند:ای بازماندگان ،مامنتظریم تا شماهم بیاییدوباهم وارد محشرشویم.از همگی حلالیت می طلبم و اکنون که دستم از دنیا کوتاه گشته به خیرات شما محتاجم واز دعای خیر مرا فراموش نکنید.

"آرزو دارم که در این جهاد مقدس تکه تکه شوم ،بسوزم وذغال شوم ،پودر شوم تا فردا نزد مولایم حضرت امیر علیه السلام سرافراز باشم."

                                                                   یاامام علی(ع)...السلام  علیک."

---------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:به نظرم شاید علاقه وافر او به حضرت علی (علیه السلام)بود که در عملیاتی(خیبر) که با رمز "یاعلی"انجام شد،به فیض شهادت نائل شد.

/ 4 نظر / 29 بازدید
خسی در میقات

سلام منم دیشب تصمیم گرفتم حد اقل یه پست در مورد شهدا بذارم اسمشم میخواستم بذارم عشق یعنی یه پلاک وقتی دیشب از تلویزون این مداحی رو شنیدم این فکر به سرم زد اومدم اینجا دیدم شما زودتر دس به کار شدید حالا ترجیح میدم شما رو بخونم،آخه شما از ته دل می نویسید.برا من تصنعی میشد. پیروز باشید.

فرزانه عباسی

خوش به سعادت ایشون.کاش خدا یه فکری هم به حال ما گنهکارا میکرد

غریب آشنا

صلواتی نثار همه شهدای اسلام اللهم صل علی محمد و آل محمد[گل]

یه بنده خدا

شهادت هنر مردان خداست خوشا بحالشان بدا به حال ما[افسوس]