طوفان دیگری در راه است

سلام

امروز میخواهم یکی دیگر از بهترین کتابهایی که تاالان خوندم معرفی کنم.کتابی که خیلی خیلی دوست دارم ،تهیه کنید و بخونید و نظرتون رو بهم بگید...                   اسم کتاب"طوفان دیگری در راه است"از نویسنده ی محبوبم سید مهدی شجاعی. خودم چاپ پنجم(1387)کتابو دارم نمیدونم تا الان تجدید چاپ شده یانه!!و مثل همه ی کتب سیدمهدی شجاعی ناشر آن، انتشارات نیستان است.

کتاب رمان است و نثرجذاب و فوق العاده شجاعی وجه تمایز این رمان با سایر رمانهاست(ایجانب خیلی رمان باز نیستم)و البته موضوع داستان که بسیار عالی در قالب رمان جوان پسندانه مطرح شده قابل توجه است.

براتون متنی که پشت جلدکتاب نوشته میارم البته اینو بگم که با خواندن متن میگید اینم مثل باقی رمانهاست اما 100%اشتباه میکنید یعنی هست و درعین حال نیست...!!!ذکر این نکته هم جالبه که یکی از دوستانم بعد از خواندن کتاب گفت:"کتاب دریچه جدیدی به سوی زندگی براش بازکرده"خیال باطل

"فکر میکنم که دچار حالتی شبیه"دوست داشتن"شده باشم!نمی توانم اسمش را بگذارم عشق. برای اینکه به قول همیشه تو،عشق ساده نیست.ولی دوست داشتن چرا!!

کافیست که تو دختری را تصادفا در یک مهمانی ببینی_مهمانی که ایرانی ها به مناسبت چهارشنبه سوری برگزارکرده اند_و قیافه اش به دلت بشیند.و بخصوص چاله ای که موقع خندیدن روی گونه اش می افتد،توجهت را جلب کند.با کمی پررویی جلوبروی وباقدری پررویی بیشتر،سرصحبت را بازکنی ودرهمان چند دقیقه اول ،متوجه شوی که او هم تصادفا از تو خوشش آمده و ازدیدنت خوشوقت شده و تو هم از خوشحالی بخندی و همزمان با دست به دنبال چاله ای بر روی صورتت بگردی تا علت علاقه و جلب توجه اورا هم به خودت پیداکنی.والبته مهم نیست اگر پیدا نکنی!مهم این است که........"

 

امیدوارم بخونید و خوشتون بیادمتفکر

/ 2 نظر / 30 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://bajanbeha.ir/register.php

فريبا

سلام ارزو سلاميت دارم برات . به من حتما سر بزن در صورت تمايل بهم بگو تا تبـادل لـينک بکنيم . ممنون

Whoops, looks like something went wrong.